O kancelarii

Moim celem jest przede wszystkim
satysfakcja Klienta, dlatego też
w swojej pracy zawsze kieruje się
dobrem i interesem Klienta

Adwokat Weronika Gładysz-Antoszek,
właściciel

Jestem doświadczonym adwokatem, który oferuje pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego i administracyjnego (w szczególności prawa budowlanego oraz prawa dotyczącego gospodarowania nieruchomościami).

Po ukończeniu z wynikiem bardzo dobrym studiów na kierunkach Prawo i Administracja na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie rozpoczęłam aplikację, w czasie której współpracowałam z czterema renomowanymi kancelariami. Dzięki temu zapoznałam się z przebiegiem wielu różnych spraw i sposobami ich prowadzenia. Miałam także okazję uczyć się od profesjonalistów z poszczególnych dziedzin prawa. Zdobyta praktyka pozwoliła pogłębić i ugruntować moją wiedzę oraz zyskać szerokie spektrum rozmaitych strategii działania, co wykorzystuję w obecnej pracy. Dzięki doskonałemu przygotowaniu, podczas egzaminu adwokackiego osiągnęłam jeden z najlepszych wyników na terenie województwa lubelskiego i niedługo potem zostałam wpisana na listę adwokatów.

Praktyka zawodowa

Już na początku samodzielnej działalności, w ramach współpracy z jedną z uznanych kancelarii, odpowiadałam za obsługę prawną oddziału terenowego grupy ubezpieczeniowej Ergo Hestia. Później jako właścicielka kancelarii zdobyłam bogate doświadczenie zawodowe, prowadząc liczne sprawy, podczas których reprezentowałam swoich Klientów zarówno przed sądami, urzędami, jak i innymi organami państwowymi. Moje kompetencje obejmują kompleksową obsługę prawną i porady prawne. Ponadto zajmuję się też opiniowaniem, przygotowywaniem i sporządzaniem różnego rodzaju pozwów, umów, wniosków, regulaminów i pism.

Wysoka skuteczność

Do swojej pracy podchodzę z najwyższą skrupulatnością. Zawsze przestrzegam zasad etyki zawodowej, kieruję się dobrem i interesem Klienta. Staram się rzetelnie rozwiązywać powierzone mi kwestie prawne oraz kompleksowo pomagać zgłaszającym się do mnie osobom. Mogę poszczycić się wysoką skutecznością – większość prowadzonych przeze mnie spraw, to sprawy wygrane. Każdemu zgłaszającemu się do mnie Klientowi zapewniam dyskrecję oraz indywidualne, życzliwe podejście. Gwarantuję jasne zasady współpracy, atrakcyjne koszty obsługi i ograniczenie postępowania w czasie.

Zapraszam do współpracy.
Adwokat Weronika Gładysz-Antoszek
Wysoka skuteczność
O kancelarii
Dane kontaktowe