ODSZKODOWANIA

Poszkodowani w różnego rodzaju wypadkach oraz cierpiący na skutek błędów medycznych, którzy ubiegają się o odszkodowania, na ogół nie uświadamiają sobie, jakie przysługują im prawa. Będąc w szoku po traumatycznym zdarzeniu, nie wiedzą, jakiej rekompensaty z tytułu szkody mogą się domagać. Niejednokrotnie firmy ubezpieczeniowe celowo wykorzystują tę sytuację, zaniżając wypłacane kwoty zadośćuczynienia. Zawierają też niekorzystne dla poszkodowanych ugody, które blokują możliwość dalszego dochodzenia roszczeń. Profesjonalna pomoc prawna pozwala ustalić adekwatną wysokość odszkodowania.

Kancelaria prawna adwokat Weroniki Gładysz-Antoszek oferuje pomoc w prowadzeniu spraw o: odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania za wypadki przy pracy, odszkodowania za wypadki przy pracy w gospodarstwie rolnym, odszkodowania za błędy medyczne. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem dochodzenia roszczeń. W imieniu naszych Klientów występujemy o stosowne dokumenty do organów i instytucji państwowych, ośrodków medycznych, prowadzimy negocjacje i korespondencję, monitorujemy postępy w likwidacji szkody, sporządzamy wnioski, pozwy, odwołania od decyzji, reprezentujemy poszkodowanych w sprawach przeciwko sprawcom wypadków i ubezpieczycielom.

Wysokość wynagrodzenia za dochodzenie roszczeń ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju oraz stopnia skomplikowania sprawy, wartości jej przedmiotu, terminu wykonania oraz nakładów pracy. Procentowe naliczanie stawki daje naszym Klientom gwarancję, że dokładamy wszelkich starań, by uzyskać jak najkorzystniejszą wysokość odszkodowania.

Nasz zespół tworzą wybitni prawnicy, którzy mają na swoim koncie wiele wygranych spraw o odszkodowanie. Ponadto współpracujemy z uznanymi specjalistami i ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń na terenie całego kraju.